Edytorial "At ease!" - publikacja w Elegant Magazine

7:30 pm

Poniższa sesja powstała już ładnych kilka miesięcy temu, gdy nikomu nawet nie chciało przejść przez myśl, żeby organizować spotkanie na zewnątrz (było szaro, buro i ziiiimno!). Zaprosiłam więc dziewczyny do swojej krakowskiej kawalerki, gdzie tłem dla militarnych inspiracji kolekcji Klaudii Surlas stały się PRL-owskie meble i dodatki. Dość surowy klimat wnętrza przełamałyśmy bardzo kobiecymi stylizacjami i pozami.

Ponieważ światła było jak na lekarstwo, musiałam znaleźć alternatywę dla swoich super ciemnych biało - czarnych klimatów zdjęciowych i podjąć próbę ożywienia swojego portfolio. Zdjęcia powstały więc przy pomocy... wbudowanej w Canona 40D lampy błyskowej. Żeby nie wyszły całkiem płaskie i nudne, stworzyłam na poczekaniu mini dyfuzor z przywiązanej do aparatu mini kartki papieru. Konstrukcja wyglądała dosyć komicznie, ale spełniła swoją funkcję: rozproszyła światło na całkiem przyzwoitym poziomie! ;)

Makijażem i fryzurami zajęła się super zdolna Joanna Śliwińska (zdjęcia praktycznie nie wymagały retuszowania, bo makijaż był tak super dokładnie wykonany). Stylizowała oczywiście młoda projektantka - Klaudia Surlas, absolwentka Krakowskich Szkół Artystycznych. Zwróćcie uwagę przede wszystkim na świetnie wykonany płaszcz czy żakiet - na żywo prezentują się równie dobrze, jak na zdjęciach.

Sesja została właśnie opublikowana w jednym z lipcowych wydań Elegant Magazine, które możecie nabyć zarówno w wersji papierowej, jak i online TUTAJ.


You Might Also Like

0 komentarzy

POPULAR POSTS:

bECOME A FAN ON FACEBOOK: