Edytorial "At ease!" - publikacja w Elegant Magazine

Poniższa sesja powstała już ładnych kilka miesięcy temu, gdy nikomu nawet nie chciało przejść przez myśl, żeby organizować spotkanie na zew...

Poniższa sesja powstała już ładnych kilka miesięcy temu, gdy nikomu nawet nie chciało przejść przez myśl, żeby organizować spotkanie na zewnątrz (było szaro, buro i ziiiimno!). Zaprosiłam więc dziewczyny do swojej krakowskiej kawalerki, gdzie tłem dla militarnych inspiracji kolekcji Klaudii Surlas stały się PRL-owskie meble i dodatki. Dość surowy klimat wnętrza przełamałyśmy bardzo kobiecymi stylizacjami i pozami.

Ponieważ światła było jak na lekarstwo, musiałam znaleźć alternatywę dla swoich super ciemnych biało - czarnych klimatów zdjęciowych i podjąć próbę ożywienia swojego portfolio. Zdjęcia powstały więc przy pomocy... wbudowanej w Canona 40D lampy błyskowej. Żeby nie wyszły całkiem płaskie i nudne, stworzyłam na poczekaniu mini dyfuzor z przywiązanej do aparatu mini kartki papieru. Konstrukcja wyglądała dosyć komicznie, ale spełniła swoją funkcję: rozproszyła światło na całkiem przyzwoitym poziomie! ;)

Makijażem i fryzurami zajęła się super zdolna Joanna Śliwińska (zdjęcia praktycznie nie wymagały retuszowania, bo makijaż był tak super dokładnie wykonany). Stylizowała oczywiście młoda projektantka - Klaudia Surlas, absolwentka Krakowskich Szkół Artystycznych. Zwróćcie uwagę przede wszystkim na świetnie wykonany płaszcz czy żakiet - na żywo prezentują się równie dobrze, jak na zdjęciach.

Sesja została właśnie opublikowana w jednym z lipcowych wydań Elegant Magazine, które możecie nabyć zarówno w wersji papierowej, jak i online TUTAJ.


You Might Also Like

0 komentarzy